Gwarancja HEUTE

Gwarancja HEUTE

bild_kundenservice01.jpg


bild_kundenservice02.jpg
HEUTE nigdy nie zasypia
Nasze biuro chętnie służy radą. Jesteśmy do Waszej dyspozycji telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 17.00. Za pomocą poczty email lub faksu jesteśmy dostępni „całą dobę”.

Żadna droga nie jest za daleka
Oprócz oferowanych przez nas urządzeń standartowych oferujemy również maszyny do czyszczenia podeszew i rozwiązania dla przemysłu wg Państwa życzenia. Chętnie odwiedzimy Państwa w przedsiębiorstwie by przygotować ofertę na „miarę”.

Szybkość nas nie dezorganizuje
Wybrany z naszego katalogu produkt wysyłamy tego samego dnia. Wzory z wybranym kolorem lub specjalnym oprzyrządowaniem dostarczymy w ciągu 14 do 28 dni. W przypadku urządzeń do czyszczenia podeszew lub systemów przemysłowych termin dostawy ustalimy indywidualnie.
Nigdy Was nie zapomnimy
Produkt zakupiony nie wyklucza naszej odpowiedzialności za niego. Nasze urządzenia do czyszczenia i polerowania obuwia mają 36 miesięczny okres gwarancji.

W tym czasie części zapasowe wymienimy bezpłatnie, jeżeli były wadliwe. Uszkodzenia spowodowane nieprawidłową obsługą nie podlegają gwarancji.

Wszystkie nasze produkty przy odpowiednim użytkowaniu zachowują długą żywotność. Wysyłka części zapasowej możliwa jest często tego samego dnia.

Wszystkie nasze produkty posiadają wyczerpującą instrukcję obsługi. Na życzenie dostępna jest również lista części zapasowych i schematy.

Proszę zwrócić uwagę, że kolory z katalogu mogą różnić się trochę od rzeczywistych kolorów.