Maszyny do czyszczenia obuwia

Firma HEUTE wyszła naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych osób, które cenią sobie schludny, zadbany wygląd oraz czyste, wypielęgnowane obuwie. To dla prywatnych użytkowników, dla pracowników biur i instytucji najwybitniejsi światowi projektanci w dziedzinie wzornictwa przemysłowego oraz konstruktorzy firmy HEUTE stworzyli 3 nowe linie produktowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań: Design, ProLine oraz BasicLine. W ich laboratoriach powstały wydajne, mechaniczne pucybuty wyposażone w mocny, niezawodny silnik.

Awangardowe maszyny do czyszczenia butów z linii Design swym opatentowanym designem doskonale wtapiają się w nowoczesne wnętrza firm i obiektów użyteczności publicznej, nadając im oryginalny charakter. Każda taka maszyna w pełnej palecie barw RAL wyposażona jest w funkcjonalny, elektroniczny czasomierz kontrolujący proces czyszczenia obuwia, a także w system gęstych, szerokich szczotek gwarantujących doskonały efekt estetyczny. Linia ProLine obejmuje natomiast czyszczarki do butów przeznaczone do regularnego użytkowania przez pracowników biur i urzędów oraz przez gości hotelowych.

Urządzenie do czyszczenia obuwia z serii ProLine charakteryzuje się wyjątkowo trwałą obudową ze stali i drewna, odporną na ekstremalne traktowanie, na uderzenia i wstrząsy. Solidna obudowa w niczym nie umniejsza znakomitych właściwości czyszczących urządzenia.

BasicLine z kolei jest linią łączącą niewielkie, domowe maszynki do czyszczenia butów, które mogą posłużyć jako niebanalny i praktyczny zarazem prezent oraz profesjonalne urządzenia do zastosowań komercyjnych. Maszynka do użytku domowego wyposażona w szczotki czyszczące i polerujące, które umieszczono w obudowie z naturalnego drewna, stworzona została w kilku wersjach kolorystycznych harmonizujących z wystrojem pomieszczeń. Mimo niewielkich wymiarów jej możliwości czyszczenia i pielęgnowania obuwia w niczym nie ustępują mechanicznym pucybutom przeznaczonym do zastosowań w dużych obiektach użyteczności publicznej.