Maszyny do czyszczenia obuwia

Firma HEUTE stworzyła 3 linie produktowe aby każdy kto dba o swój wygląd a przede wszystkim zadbane i czyste obuwie mógł znaleźć odpowiedni dla siebie produkt.

Linia Design stworzona z myślą o ludziach dbających nie tylko o czystość obuwia lecz także o estetykę pomieszczeń w którym stoi maszyna. Bardzo designerska linia maszyn komponuje się z najbardziej nowoczesnymi wnętrzami. Wzornictwo przemysłowe ten automatyczny Pucybut zawdzięcza najlepszym światowym Projektantom a każdy z nich jest chroniony światowym patentem przez co zabezpieczony jest przez podróbkami o niskiej jakości niespełniającej poprawnego czyszczenia obuwia.

Czyszczarka do butów z linii ProLine odznacza się wyjątkową wytrzymałością. Ten Czyścibut zaprojektowany jest z myślą o ciągłym profesjonalnym czyszczeniu. Bardzo trwała obudowa automatu do czyszczenia butów zrobiona ze stali i drewna przez co jest w stanie wytrzymać nawet ekstremalne traktowanie.

Polerki z linii BasicLine stworzone zostały o użytkownikach domowych. Ekonomiczna cena jak również niewielkie gabaryty sprawią że te maszynki do czyszczenia butów mogą znaleźć miejsce w każdym gospodarstwie domowym. Taki domowy Pucybut doskonale nadaje się na prezent gdyż mamy niemal 100 % pewność , że obdarowany nie posiada automatu do czyszczenia i polerowania obuwia.