Serwis maszyn

Serwis jest naszą pasją !

Prowadzony przez HEUTE działania serwisowe w zakresie konserwacji i napraw maszyn czyszcząco polerujących obuwie oraz ciągów czyszczących buty robocze mających zastosowanie w przemyśle na terenie całej Polski. Gwarantujemy pogotowie serwisowe, dzięki czemu nasi Partnerzy mogą liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji. Kontrolujemy, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Istotne jest, aby proces naprawy trwał jak najkrócej, a przeglądy odbywały się z należytą starannością. Nasi Serwisanci to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia.

Korzyści we współpracy z HEUTE Service:
  • ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji i serwisie automatycznych czyszczarek do obuwia oraz najdłuższy na świcie staż w produkcji rozwiązań czyszczenia i dezynfekowania butów przemysłowych.
  • odpowiedzialność za powierzone polerki do obuwia oraz maszyny przemysłowe
  • najwyższe standardy pracy
  • dyspozycyjność - możliwość bezpośredniego kontaktu z Serwisantem
  • dostęp do potrzebnych części zamiennych
  • nastawienie na długoletnią współpracę
Specjalna pasta do butów skórzanych stosowana w maszynach czyszczących i polerujących obuwie. Dostępna w postaci bezbarwnej (neutralnej) oraz w kolorze czarnym. Dostarczana w 1 litrowych butelkach jednorazowego użytku. Buty są impregnowane tłuszczem a skóra zachowuje miękkość. Naturalny połysk uzyskuje się dzięki delikatnym szczotkom z wełny.

Zalecamy wybór postaci bezbarwnej aby móc używać jej do czyszczenia butów we wszystkich kolorach.

HEUfex jest beztłuszczowym środkiem czyszczącym przeznaczonym do czyszczenia i usuwania tłuszczu ze szczotek maszyn do czyszczenia butów. Dostarczany w 1 litrowych butelkach jednorazowego użytku.

W przypadku konieczności uzyskania materiałów eksploatacyjnych lub części zamiennych prosimy o kontakt z numerem telefonu serwisu informacyjnego: +48 022 873 03 50; faks +48 022 873 03 51, lub pocztą elektroniczną:
pasta.jpgSERWIS.jpgSERWIS-2.jpg

Wymiana szczotek PolifixWymiana szczotek EllipseWymiana szczotek Comfort, Ronda, Cosmo, Elégance