Urządzenia do foliowania butów

FolioBut

GaloMat_328x424.jpgGaloMat - ogólnoświatowy patent (w 183 krajach) - maszyna do zgrzewania folii wokół butów. Urządzenie to znajduje zastosowanie w szpitalach, przychodniach, laboratoriach, przemyśle spożywczym i farmaceutycznym oraz przedszkolach i salach zabaw dla dzieci, czyli w miejscach, gdzie higiena i czystość są niezbędne. Brud pod podeszwami butów gości, pracowników lub klientów, jest przenoszony do obszarów, gdzie wymagana jest czystość. To prowadzi do zaburzeń w obszarze produkcyjnym i, co ważniejsze, do wysokiego ryzyka związanego z infekcją w szpitalach. Sprzątanie jest bardzo kosztowne, czasochłonne i mało skuteczne. W tej chwili jedyny sposób, aby uniknąć wnoszenia i rozprzestrzeniania brudu, oczywiście oprócz zmiany obuwia, to zakładanie specjalnych foliowych ochraniaczy. Zakładając na buty zabezpieczający plastik z urządzenia GaloMat możemy być spokojni, że poniesione koszty dadzą nam najwyższą światową skuteczność. Zalety :
  • Folia może być wykorzystana tylko 1 raz
  • Zgrzewane są wszystkie rozmiary oraz kształty obuwia
  • Zużyte folie nadają się w 100% do przetworzenia

Opis działania

Użytkownik przykłada nogę do otworu w maszynie i po upływie 7 sekund jego but jest dokładnie pokryty wytrzymałą folią PVC. Folia przylega na tyle ściśle, że nie ma obawy, iż plastik porwie się lub zsunie podczas chodzenia.

Podczas użytkowania GaloMatu można dla bezpieczeństwa trzymać się poręczy, co jest szczególnie istotne w przypadku osób starszych lub chorych. Usunięcie zużytej folii z obuwia może ułatwić specjalna łyżka, wtedy dodatkowo użytkownik nie ma bezpośredniego kontaktu z brudną folią.

Zużyta folia zostaje wyrzucona do pojemnika GaloTec, który gromadzi ok. 400 sztuk i sprasowuje je pod ciśnieniem do postaci lekkich bloków plastiku o wymiarach 40x60x5 cm. Mogą one następnie zostać sprzedane do punktu recyklingu.

Dane techniczne

Dane elektryczne:
230 Volt / 1300 Watt

Zasilanie:
230 Volt

Wymiary:
Szerokość 40 cm x Głębokość 41 cm x Wysokość 92 cm waga 32 kg

Szybkość cyklu:
5-7 sekund/but

Galomat folderInstrukcja obsługi