Jakość

Jakość tkwi w detalu

„Nigdy nie chcieliśmy być najwięksi – tylko Najlepsi”.

Tej maksymie Augusta Heute jesteśmy wierni od chwili założenia firmy tj. od roku 1905. „HEUTE” rozpoczynała działalność od produkcji maszyn do szycia obuwia. W roku 1950 przestawiono produkcję na maszyny do czyszczenia obuwia oraz podeszew.
Wszystko co robimy z miłości do produktu.
Design_160.jpgProjekt

Nasze wieloletnie doświadczenie również w zakresie urządzeń dla przemysłu są gwarantem wysokiej funkcjonalności połączonej z wysoką żywotnością urządzeń. Maszyny HEUTE wyposażone są w mocne silniki i trwałe obudowy. To pozwala im długo zachować żywotność i bezproblemową eksploatację.
bild_qualitaet_technik.jpgTechnika
Wiele lat doświadczeń w szczególności w budowie rozwiązań przemysłowych gwarantuje i idealną funkcjonalność połączoną z najwyższą jakością użytych materiałów oraz dużą trwałością. Maszyny HEUTE mają wytrzymałe silniki i masywne obudowy przez co są trwałe i doskonale spełniają swoje zadanie zapewniając bezproblemową obsługę użytkownika.
Sensor_160.jpg Czujnik
Zastosowanie bezdotykowych czujników pojemnościowych zapewnia bezszelestny i bezkontaktowy start większości urządzeń HEUTE. Zakłócenia w wyniku zabrudzenia są wykluczone. Uruchamianie następuje za pomocą podeszwy lub dotknięcia ręką.
bild_qualitaet_politurspender.jpgPojemnik na pastę
Pasta nakładana jest na but poprzez duży zawór ze stali szlachetnej. Zawór jest tak wyprofilowany, że nie uszkadza się delikatna skóra obuwia.
bild_qualitaet_buersten.jpgSzczotki
Nasze szczotki do polerowania znajdują się na masywnym grzbiecie drewnianym poprzetykanym specjalną przędzą wełnianą o właściwościach antystatycznych. Nadają się najlepiej do czyszczenia skóry gładkiej. Przędza wełniana wchłania naturalną pastę a następnie rozprowadza ją równomiernie po skórze. Nasze szczotki do wstępnego oczyszczania wykonane są z końskiego włosia. Nie stosujemy włókien sztucznych jak nylon, gdyż uszkadza on powierzchnię skóry.
bild_qualitaet_gehaeuse.jpgObudowa
Wykonujemy je od lat z wielką dbałością zarówno w przypadku stali szlachetnej jak i aluminium, wytwarzanego w procesie odlewania za pomocą kokilek.
bild_qualitaet_garantie.jpgGwarancja
Nasza gwarancja obejmuje 36 miesięcy. Produkty HEUTE są bardzo trwałe i zakup koniecznych części jest opłacalny nawet po dziesiątkach lat.