Biurowce w Polsce ’10

26 Października 2010 w warszawskim hotelu Marriott odbyła się konferencja „Biurowce w Polsce’’ W forum konferencji wzięło udział ponad30 prelegentów reprezentujących pełne spektrum poglądów i opinii oraz blisko200 uczestnikówczynnie działających na polskim rynku biurowym.

Gościem specjalnym konferencji był Hadley Dean, Partner Zarządzający Colliers International na rejon Europy Środkowo – Wschodniej, którego wykład otworzył konferencję. W gorących dyskusjach przedstawiciele największych deweloperów na polskim rynkuorazmiędzynarodowych firm doradczych omawiali obecna sytuacje na rynku. Dużym zainteresowaniem cieszył się panel dyskusyjny poświęcony niezagospodarowanym niszom rynkowym i niekonwencjonalnym sposobom pozyskiwania nowych najemców. FirmaKing Sturge zanalizowała sytuację ekonomiczną w grupach największych najemców, a podczas panelu poświęconemu „zielonemu budownictwu” architekci (prof. Stefan Kuryłowicz, Grzegorz Stiasny) oraz deweloperzy komentowali cieszące się coraz większą popularnością systemy ekocertyfikacji budynków LEED i BREEAM. Nie zabrakło również dyskusji z przedstawicielamibankówfinansujących inwestycje komercyjne.

Firma HEUTE aktywie brała udział w rozmowach branżowych zarówno w kuluarach gdzie znajdowało się nasze stoisko wystawiennicze jaki również na sali obrad gdzie Prezes Marcin Pawlak wręczył piękną nagrodę. Ufundowana przez HEUTE nagrodą w konkursie wizytówek była designerska maszyna czyszcząco polerująca obuwie model Cosmo, który ozdobi najbardziej nowoczesne wnętrza.

http://www.youtube.com/watch?v=TIpAjvzf3DE&feature=related