Maszyny do czyszczenia obuwia

Zadbane, idealnie czyste obuwie jest wizytówką każdego człowieka. Choć łatwo je pobrudzić, tak równie proste może być ich odświeżenie – wszystko to za sprawą nowoczesnych maszyn do czyszczenia butów, produkowanych przez firmę HEUTE. Dostępne w asortymencie urządzenia sprzątające, zależnie od linii modelowej, doskonale nadają się do użytku w domu, biurze, a nawet zatłoczonym miejscu publicznym czy zakładzie przemysłowym.

Zapraszamy do zapoznania się z ich możliwościami, kontaktu z naszym doradcą i składania zamówień. Oferujemy zarówno możliwość zakupu, jak i wynajmu tego sprzętu na bardzo korzystnych warunkach w ramach programu „Shine&Go” z pakietem usług dodatkowych, w tym opieką serwisową.

Maszyny do czyszczenia butów

Firma HEUTE wyszła naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych osób, które cenią sobie schludny, zadbany wygląd oraz czyste, wypielęgnowane obuwie, oferując sprzęt do ich czyszczenia. To dla prywatnych użytkowników, dla pracowników biur i instytucji najwybitniejsi światowi projektanci w dziedzinie wzornictwa przemysłowego oraz konstruktorzy firmy HEUTE stworzyli 3 nowe linie produktowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań: Design, ProLine oraz BasicLine. W ich laboratoriach powstały wydajne, profesjonalne maszyny czyszczące – mechaniczne pucybuty wyposażone w mocny, niezawodny silnik.

Design – Awangardowe maszyny do czyszczenia butów

Awangardowe maszyny do czyszczenia butów z linii Design swym opatentowanym designem doskonale wtapiają się w nowoczesne wnętrza firm i obiektów użyteczności publicznej, nadając im oryginalny charakter. Każda taka maszyna w pełnej palecie barw RAL wyposażona jest w funkcjonalny, elektroniczny czasomierz kontrolujący proces czyszczenia obuwia, a także w system gęstych, szerokich szczotek gwarantujących doskonały efekt estetyczny. Linia ProLine obejmuje natomiast urządzenia sprzątające odporne na bardzo intensywną eksploatację. To czyszczarki do butów przeznaczone do regularnego użytkowania przez pracowników biur i urzędów oraz przez gości hotelowych.

ProLine – Urządzenie do czyszczenia obuwia

Urządzenie do czyszczenia obuwia z serii ProLine charakteryzuje się wyjątkowo trwałą obudową ze stali i drewna, odporną na ekstremalne traktowanie, na uderzenia i wstrząsy. Solidna obudowa w niczym nie umniejsza znakomitych właściwości czyszczących urządzenia. Nadaje się ono do czyszczenia półbutów, botków, kozaków, szpilek, czółenek. Każda taka polerka do butów podnosi prestiż wnętrza i zabezpiecza obiekt przez wnoszeniem nieczystości. Korzystanie z niej ułatwia zachowanie porządku w hotelu, hostelu, pensjonacie, domu, firmie. Używanie urządzenia wydłuża też żywotność obuwia. Elektryczna szczotka do butów usuwa zabrudzenia (np. z błota) i umożliwia nadawanie połysku. Polerka ta zapewnia szybką i wygodą pielęgnację obuwia bez potrzeby brudzenia dłoni. Przy okazji maszyna czyszcząca jest cicha i prosta w użyciu.

BasicLine – domowe maszynki do czyszczenia butów

BasicLine z kolei jest linią łączącą niewielkie, domowe maszynki do czyszczenia butów, które mogą posłużyć jako niebanalny i praktyczny zarazem prezent oraz profesjonalne urządzenia do zastosowań komercyjnych. Maszynka do użytku domowego wyposażona w szczotki czyszczące i polerujące, które umieszczono w obudowie z naturalnego drewna, stworzona została w kilku wersjach kolorystycznych harmonizujących z wystrojem pomieszczeń. Mimo niewielkich wymiarów jej możliwości czyszczenia i pielęgnowania obuwia w niczym nie ustępują mechanicznym pucybutom przeznaczonym do zastosowań w dużych obiektach użyteczności publicznej.

Profesjonalne maszyny czyszczące HEUTE – dlaczego warto z nich korzystać?

Wybór naszej specjalistycznej maszyny do czyszczenia obuwia to gwarancja zadowolenia z inwestycji. HEUTE już w 1945 roku zaprojektowało i zbudowało pierwszy tego typu sprzęt, kilka lat później uruchamiając jego produkcję na dużą skalę. Przez cały ten czas zgromadziliśmy ogromne doświadczenie, które dziś pozwala nam dostarczać na rynek urządzenia zarówno bardzo trwałe oraz proste w obsłudze, jak i doskonale dopasowane do potrzeb klientów.

Maszyna czyszcząca buty, ustawiona w budynku firmowym lub użyteczności publicznej, przynosi mnóstwo korzyści, gdyż m.in.:

  • w znaczący sposób podnosi prestiż danego wnętrza,
  • ułatwia utrzymanie posadzek, dywanów i wykładzin w należytej czystości,
  • przyczyniając się do zmniejszenia wydatków ponoszonych na ich sprzątanie,
  • może stać się wartościowym, dodatkowym nośnikiem treści reklamowych,
  • umożliwia czyszczenie obuwia bez używania rąk i schylania.

Co ważne, nasz sprzęt do pielęgnacji obuwia jest objęty aż 36-letnią gwarancją. Profesjonalne maszyny czyszczące mają obudowy cechujące się wyjątkową odpornością na intensywną eksploatację i uszkodzenia mechaniczne. Są odlewane, produkowane z aluminium bądź eleganckiej stali nierdzewnej. Ponadprzeciętna trwałość tych urządzeń do czyszczenia butów to także zasługa nieustannego udoskonalania stosowanych w nich silników. Ma to szczególnie znaczenie w przypadku modeli przeznaczonych do biur, zakładów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej.

Maszyny do czyszczenia butów – korzystna oferta wynajmu

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, firma HEUTE zarówno sprzedaje maszyny do czyszczenia butów, jak i proponuje wynajem niektórych modeli. Aby skorzystać z tej opcji finansowania, wystarczy dołączyć do programu „Shine&Go”. To doskonała alternatywa dla zakupu, która eliminuje konieczność jednorazowego ponoszenia wysokich kosztów.

Oprócz tego w ramach dzierżawy klient uzyskuje dostęp do dodatkowych usług obejmujących m.in.:

  • profesjonalną opiekę serwisową,
  • wymianę urządzenia sprzątającego co 12 tygodni,
  • stały dostęp do wysokiej jakości kremów i past pielęgnacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu z doradcą w celu dokładnego zapoznania się z ofertą. Zaprezentujemy nasze maszyny czyszczące i przygotujemy indywidualną wycenę.

Szukasz idealnego rozwiązania dla Twojej firmy?

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu maszyn czyszczących obuwie SHINE&GO!