Maszyny do czyszczenia obuwia

Maszyny do czyszczenia butów

Firma HEUTE wyszła naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych osób, które cenią sobie schludny, zadbany wygląd oraz czyste, wypielęgnowane obuwie. To dla prywatnych użytkowników, dla pracowników biur i instytucji najwybitniejsi światowi projektanci w dziedzinie wzornictwa przemysłowego oraz konstruktorzy firmy HEUTE stworzyli 3 nowe linie produktowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań: Design, ProLine oraz BasicLine. W ich laboratoriach powstały wydajne, mechaniczne pucybuty wyposażone w mocny, niezawodny silnik.

Design – Awangardowe maszyny do czyszczenia butów

Awangardowe maszyny do czyszczenia butów z linii Design swym opatentowanym designem doskonale wtapiają się w nowoczesne wnętrza firm i obiektów użyteczności publicznej, nadając im oryginalny charakter. Każda taka maszyna w pełnej palecie barw RAL wyposażona jest w funkcjonalny, elektroniczny czasomierz kontrolujący proces czyszczenia obuwia, a także w system gęstych, szerokich szczotek gwarantujących doskonały efekt estetyczny. Linia ProLine obejmuje natomiast czyszczarki do butów przeznaczone do regularnego użytkowania przez pracowników biur i urzędów oraz przez gości hotelowych.

ProLine – Urządzenie do czyszczenia obuwia

Urządzenie do czyszczenia obuwia z serii ProLine charakteryzuje się wyjątkowo trwałą obudową ze stali i drewna, odporną na ekstremalne traktowanie, na uderzenia i wstrząsy. Solidna obudowa w niczym nie umniejsza znakomitych właściwości czyszczących urządzenia. Nadaje się ono do czyszczenia półbutów, botków, kozaków, szpilek, czółenek. Każda taka polerka do butów podnosi prestiż wnętrza i zabezpiecza obiekt przez wnoszeniem nieczystości. Korzystanie z niej ułatwia zachowanie porządku w hotelu, hostelu, pensjonacie, domu, firmie. Używanie urządzenia wydłuża też żywotność obuwia. Elektryczna szczotka do butów usuwa zabrudzenia (np. z błota) i umożliwia nadawanie połysku. Polerka ta zapewnia szybką i wygodą pielęgnację obuwia bez potrzeby brudzenia dłoni. Przy okazji jest ona cicha i prosta w użyciu.

BasicLine – domowe maszynki do czyszczenia butów

BasicLine z kolei jest linią łączącą niewielkie, domowe maszynki do czyszczenia butów, które mogą posłużyć jako niebanalny i praktyczny zarazem prezent oraz profesjonalne urządzenia do zastosowań komercyjnych. Maszynka do użytku domowego wyposażona w szczotki czyszczące i polerujące, które umieszczono w obudowie z naturalnego drewna, stworzona została w kilku wersjach kolorystycznych harmonizujących z wystrojem pomieszczeń. Mimo niewielkich wymiarów jej możliwości czyszczenia i pielęgnowania obuwia w niczym nie ustępują mechanicznym pucybutom przeznaczonym do zastosowań w dużych obiektach użyteczności publicznej.

Szukasz idealnego rozwiązania dla Twojej firmy?

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu maszyn czyszczących obuwie SHINE&GO!

Menu