Heute Service

Dowiedz się o nas więcej!

Producent maszyn czyszczących obuwie – Tradycja i Postęp

Firma HEUTE została założona w 1905 roku przez braci Augusta i Wilhelma Heute.

W 1945 zbudowaliśmy pierwszą na świecie maszynę do czyszczenia obuwia i krótko po tym trafiła do seryjnej produkcji. Dziś zakres produkcji jest bardzo szeroki, od mniejszych, praktycznych maszyn do czyszczenia obuwia dla użytku domowego, aż po ekskluzywne modele dla nowoczesnych biur i hoteli. Dodatkowo HEUTE od kilku dekad produkuje urządzenia czyszczące podeszwy, poczynając od małych urządzeń, a na przemysłowych ciągach czyszcząco-dezynfekujących kończąc.

Rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją rozrasta się na cały świat i orientuje się na produkowanie maszyn najwyższej jakości w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych klientów. Maszyny czyszczące obuwie HEUTE, unowocześniane są w Niemczech i eksportowane na cały świat.

Nasza produkcja „in-house” umożliwia nam wyjście naprzeciw prawie wszystkim wymaganiom naszych klientów i orientuje nas na realizację wszystkich sugestii co do projektów ich indywidualnych maszyn do czyszczenia obuwia.

Wysokiej jakości maszyny polerujące obuwie

„Nigdy nie chcieliśmy być najwięksi – tylko Najlepsi”.

Tej maksymie Augusta Heute jesteśmy wierni od chwili założenia firmy tj. od roku 1905. „HEUTE” rozpoczynała działalność od produkcji maszyn do szycia obuwia. W roku 1950 przestawiono produkcję na maszyny do czyszczenia obuwia oraz podeszew. Wszystko, co robimy z miłości do produktu.

Czujnik

Zastosowanie bezdotykowych czujników pojemnościowych zapewnia bezszelestny i bezkontaktowy start większości urządzeń HEUTE. Zakłócenia w wyniku zabrudzenia są wykluczone. Uruchamianie następuje za pomocą podeszwy lub dotknięcia ręką.

Technika

Wiele lat doświadczeń w szczególności w budowie rozwiązań przemysłowych gwarantuje i idealną funkcjonalność połączoną z najwyższą jakością użytych materiałów oraz dużą trwałością. Maszyny HEUTE mają wytrzymałe silniki i masywne obudowy, przez co są trwałe i doskonale spełniają swoje zadanie, zapewniając bezproblemową obsługę użytkownika.

Projekt

Nasze wieloletnie doświadczenie również w zakresie urządzeń dla przemysłu są gwarantem wysokiej funkcjonalności połączonej z wysoką żywotnością urządzeń. Maszyny HEUTE wyposażone są w mocne silniki i trwałe obudowy. To pozwala im długo zachować żywotność i bezproblemową eksploatację.

Pojemnik na pastę

Pasta nakładana jest na but poprzez duży zawór ze stali szlachetnej. Zawór jest tak wyprofilowany, że nie uszkadza się delikatna skóra obuwia.

Szczotki

Nasze szczotki do polerowania znajdują się na masywnym grzbiecie drewnianym poprzetykanym specjalną przędzą wełnianą o właściwościach antystatycznych. Nadają się najlepiej do czyszczenia skóry gładkiej. Przędza wełniana wchłania naturalną pastę, a następnie rozprowadza ją równomiernie po skórze. Nasze szczotki do wstępnego oczyszczania wykonane są z końskiego włosia. Nie stosujemy włókien sztucznych jak nylon, gdyż uszkadza on powierzchnię skóry.

Obudowa

Wykonujemy je od lat z wielką dbałością zarówno w przypadku stali szlachetnej, jak i aluminium, wytwarzanego w procesie odlewania za pomocą kokilek.

Gwarancja

Nasza gwarancja obejmuje 36 miesięcy. Produkty HEUTE są bardzo trwałe i zakup koniecznych części jest opłacalny nawet po dziesiątkach lat.

Szukasz idealnego rozwiązania dla Twojej firmy?

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu maszyn czyszczących obuwie SHINE&GO!