Ciąg czyszczący CleanGate®

Kolejną innowacją w zakresie skutecznego zatrzymywania wnoszenia brudu do jest CLEAN Gate, specjalna mata z ruchomymi szczotkami. Podeszwy butów są doskonale oczyszczane przy pomocy poruszających się przeciwbieżnie szczotek. Umieszczone między szczotkami podpórki zbierają wilgoć z podeszwy i umożliwiają zachowanie bezpiecznej pozycji stojącej. Chroniony napęd podpórek ze szczotkami umożliwia stal sprężynowa, dzięki czemu w obszarze, gdzie zbiera się brud, niepotrzebne są łożyska. Bardzo cicho pracującą jednostkę można z łatwością otworzyć przy pomocy sprężyn naciągowych.

Z uwagi na fakt, że napęd maty w żadnym punkcie nie styka się z brudem, nie wymaga on konserwacji i może być użytkowany przez wiele lat. Montaż tego nowoczesnego urządzenia wymaga uprzedniego przygotowania specjalnych otworów o wymiarach: szer. 1430mm x dł. 1200mm x gł. 320mm. Obecnie wiele obiektów przechodzi remonty i montaż CLEAN Gate jest do tego doskonałą okazją. Warto o tym pamiętać, szczególnie na etapie prac projektowych drzwi wejściowych.

Z pewnością te nowe rozwiązania technologiczne pomogą skutecznie poprawić czystość podłóg i w profesjonalny sposób zapewnić dużo mniejszą ich zużywalność.

Szukasz idealnego rozwiązania dla Twojej firmy?

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu maszyn czyszczących obuwie SHINE&GO!