Gość Biznesowy wraca do Hotelu, który dba o jego wygląd

Tekst pobrano :http://nowosci.gastrona.pl/art/Gosc_Biznesowy_wraca_do_Hotelu_ktory_dba_o_jego_wyglad,10981.html

Kiedy zdecydujesz się zadbać o wygląd Gości Biznesowych, a przy tym również poprawisz im samopoczucie związane z ich wyglądem – odejdź na moment i spójrz na to z boku, a już niedługo twoi Goście będą ci wdzięczni i zrewanżują się lojalnością.

Często zapominamy, dlaczego Gość Biznesowy śpi w naszym mieście. Przyjechał do nas dlatego, że rano będzie miał spotkanie biznesowe i to jest główny powód i cel jego pobytu. Spotkanie jest dla Gościa sprawą priorytetową i prócz starannego przygotowania do niego musi zadbać również o swój Elegancki Biznesowy Wygląd.

Dlaczego tylko najlepsze Hotele rozumieją potrzeby Gości Biznesowych?

Każdego dnia ktoś rano wybiega spiesząc się na spotkanie, a w pośpiechu zapomina o tym, że jego obuwie powinno lśnić. Zapomniał lub co częściej, nie lubi monotonnej pracypucybuta. Zresztą jak ma wyczyścić obuwie w pokoju? Tym malutkimczyścikiem?

Ludzie nie lubią gdy Hotele przymuszają ich do pracy ręcznegopucybutai narażają ich na pobrudzenie dłoni i ubrań. Wielu ludzi mówi –Kochamymaszyny do czyszczenia obuwia– zawsze z nich w biurze i hotelu korzystamy. Są też tacy, którzy twierdzą –Nigdy nie zatrzymuję się w miejscu, gdzie nie mają maszyny, która naprawdę wyczyści, a przede wszystkim wypoleruje moje buty.

Czasami o powrocie Gościa do naszego Hotelu decydują drobiazgi, między innymi brak możliwości komfortowego zadbania o wygląd swojego obuwia. Dlaczego odsyłamy go do konkurencji zamiast zadbać o jego potrzeby?

Często Właściciele starszych Hoteli – odpowiadają – mamy maszynę, nikt z niej nie korzysta. Okazuje się, że maszyna jest tak schowana, aby swym wyglądem nie przerażała Gości – jest brudna, bez pasty, głośno pracuje silnik, a zamiast szczotek obracają się plastikowe wytarte rolki. Dodatkowo to chińska maszynka użytku domowego nie posiadająca certyfikatu CE, a nie hotelowe wyposażenie.

Testy doskonale pokazują jak dużym zainteresowaniem Gości i Pracowników Hotelu cieszą się maszyny.

Atrakcja? Coś nowego? z pewnością tak, lecz dla Gości to standard i wymóg obowiązkowy. Nasz Gość Biznesowy zna ją doskonale i jest do niej przyzwyczajony, gdyż w pracy korzysta z niej codziennie.

Niektóre Hotele nie decydują się na zakup profesjonalnej maszyny ze względu na ich cenę lub co gorsze kupują maszynkę do użytku domowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Hoteli wspólnie stworzyliśmy programSHINE & GO.

Program ten polega na korzystaniu przez obiekty noclegowo/konferencyjne z czterech najlepszych na świecie modeli maszyn firmy HEUTE. W ramach niewielkiego miesięcznego czynszu, co 12 tygodni następuje w hotelu zamiana maszyny, na czystą z uzupełnionym bezbarwnym, naturalnym kremem polerującym.

Dziś, dzięki programowi SHINE & GO, praktycznie każdy obiekt zajmujący się turystyką biznesową i konferencyjną może sprawić, aby Goście nie czuli się zażenowani z powodu nieestetycznie wyglądającego obuwia.

Czyszczenie obuwia