Elektryczny pucybut do czyszczenia i polerowania obuwia w domu

Easy Comfort i inne maszyny z serii BasicLine, jak elektryczny pucybut wprowadzają profesjonalne czyszczenie i polerowanie obuwia do domu. To nudne i nieprzyjemne zajęcie przejmie od nas domowy automatyczny Pucybut. Mała, lekka i przyjazna użytkownikowi maszynka Easy Comfort znajdzie dla siebie miejsce w każdym kącie i zakamarku. Dzięki temu, nie będą istnieć już wymówki dla brudnych i niewypastowanych butów. Dwie szczotki polerujące do jasnego i ciemnego obuwia oraz szczotka nylonowa do czyszczenia wstępnego z kurzu, brudu, śniegu i zacieków po soli zapewnią szybkie i efektowne rezultaty już w minutę bez schylania się i brudzenia dłoni. Twierdzimy tak, gdyż mamy wieloletnie doświadczenie w kwestii solidnego czyszczenia butów dlatego elektryczny pucybut nie uszkadza delikatnej skóry obuwia.

Jesteśmy firmą, która działa od 1905 roku, a od 1950 roku rozpoczęliśmy produkcję maszyn do czyszczenia obuwia oraz podeszew. Wiemy, że czystość obuwia, to często klucz do sukcesu, dlatego oferowany elektryczny pucybut to wygoda i szybkie wyczyszczenie obuwia na miarę nowego. Walory użytkowe z pewnością docenią wszystkie instytucje, które dbają o swój prestiż i wizerunek, a dzięki nam będzie to z pewnością łatwiejsze. Pucybut zazwyczaj kojarzy się z człowiekiem z pastą i gąbką do czyszczenia obuwia. Jednak dzięki naszej firmie wiele podmiotów, gdzie konieczna jest czystość obuwia ze względu na rodzaj prowadzonej działalności np. laboratoria, może utrzymać buty w nienagannej czystości.

Mamy różnego rodzaju modele maszyn, dostosowanych do potrzeb każdego użytkownika. Tak, jak kiedyś pucybut czyścił buty, tak nasze maszyny niezawodnie i w przeciągu 60 sekund wyczyszczą i wypolerują każde buty. Jesteśmy niezawodni w tym, co robimy i oferujemy dzierżawę naszych maszyn do czyszczenia i polerowania obuwia wraz z serwisem

Szukasz idealnego rozwiązania dla Twojej firmy?

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu maszyn czyszczących obuwie SHINE&GO!