Urządzenia do czyszczenia

Urządzenia do czyszczenia

Specjalnie z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy bogatą ofertę urządzeń do czyszczenia, znakomicie nadających się do wykorzystania w zakładach i halach produkcyjnych. Można u nas nabyć m.in. kratownice czyszczące opony samochodowe oraz koła w wózkach transportowych. Są to maszyny do czyszczenia działające w oparciu o unikatowy, opatentowany system ProfilGate plus, gwarantujący usunięcie nawet do 90% brudu z kół i opon.

W naszej ofercie posiadamy również ciągi czyszczące obuwie wykorzystywane na produkcji SKID. Ich regularne stosowanie pozwala na przyspieszenie procesu przesuwu, dzięki nim można również zminimalizować problem zanieczyszczeń, występujących często w lakierowni.

Naszym Klientom oferujemy również maszyny do czyszczenia krążków bieżnych, typowych dla wózków transportowych marki Solamatic III – Henkel. Wykorzystanie tych urządzeń i zawartych w nich płynów czyszczących to gwarancja dokładnego wyczyszczenia powierzchni bieżnej i nośnej kół. Nasze urządzenia cechuje uniwersalność wykorzystania. Idealnie dopasowują się one do wnętrza każdego pomieszczenia produkcyjnego. Można je zamontować niemal w każdym miejscu. Co istotne, w najmniejszym stopniu nie wpłynie to na jakość ich funkcjonowania.

Dlaczego warto zainwestować w maszyny do czyszczenia?

Zakup urządzeń do czyszczenia to znakomita inwestycja dla każdego przedsiębiorstwa zajmującego się działalnością produkcyjną. Trzeba bowiem mieć świadomość, że brud w halach produkcyjnych rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie, przede wszystkim za sprawą przemieszczających się w różne strony wózków widłowych i obsługujących ich pracowników. Zalegające głównie na podłogach, ale także w innych miejscach warstwy nieczystości prowadzą do mniej lub bardziej poważnych zakłóceń w pracy maszyn, zwłaszcza tych wykorzystujących w swym działaniu technikę przesuwu. W efekcie dochodzi również do niepotrzebnych opóźnień w procesie realizacji zleceń.

Dlaczego jeszcze warto zainwestować w maszyny do czyszczenia? Trzeba uświadomić sobie, że z taką inwestycją wiąże się szereg korzyści. Oto niektóre z nich:

  • urządzenia czyszczące zwykle wykonywane są z trwałych materiałów, gwarantujących możliwość ich bezawaryjnego użytkowania nawet przez wiele lat
  • wiele z tych maszyn nie wymaga zasilania elektrycznego, użytkując je regularnie, nie narażamy się zatem na niepotrzebne straty energii i związane z tym koszty
  • maszyny czyszczące są bardzo proste w obsłudze, cechuje je także wygoda użytkowania
  • części wymienne do urządzeń są bardzo łatwo dostępne, w razie zajścia takiej potrzeby można je zatem bez problemu zastąpić innymi częściami

Poza naszymi standardami oferujemy wykonanie zgodne z oczekiwaniami zamawiającego.

Szukasz idealnego rozwiązania dla Twojej firmy?

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu maszyn czyszczących obuwie SHINE&GO!